Ode dneška přesně za čtyři týdny bude první adventní neděle. Nejvyšší čas začít shánět vánoční dárky. Já jsem pro vás jeden připravila – balíček svých pohádkových knížek.

 

Taky už začínáte chytat předvánoční náladu? O mě se už občas pokouší, ale rozhodně to není tím, jak se v obchodech plní regály vánočním zbožím a ze supermarketových rádií křičí reklama, která zákazníkům buší do hlavy, že už je na vánoční nákupy skoro pozdě.

 

Mám nejraději ty přípravy na Vánoce – ne ty vnucované, ale ty ve vlastní režii. A k těm letos (stejně jako loni a předloni, kdy vyšla moje první knížka) patří i soutěže pro vás čtenáře. První z nich je právě tu. A do Vánoc ještě minimálně další dvě stihneme. Takže jdeme na to!

 

Co musíte udělat, abyste mohli vyhrát knížky Bětka a Vojtíšek – Jak se těšili na Ježíška a Kdo v přírodě čaruje – Pohádky od jara do zimy?

 

Napište mi do e-mailu info(zavináč)aburdova.cz správné odpovědi na následující tři otázky:

 

  1. Napište název alespoň jedné pohádky z knížky „Kdo v přírodě čaruje – Pohádky od jara do zimy“.
  2. V knížce „Bětka a Vojtíšek – Jak se těšili na Ježíška“ figuruje jeden čertík, který z bručouna pana Koděry udělá milého a hodného pána. Jak se čertík jmenuje?
  3. Jak zní celý název v pořadí třetí knížky pro děti, která mi vychází v nakladatelství Fragment 14. listopadu 2019?

 

Připadají vám otázky těžké? Vůbec nejsou těžké, protože odpovědi na ně najdete na těchto stránkách – stačí navštívit sekci Knihy a podívat se do detailů jednotlivých děl. Odpovědi se vám hned nabídnou.

 

Pište na výše uvedenou e-mailovou adresu do 10. listopadu 2019. Ze správných odpovědí vyberu jednoho výherce či výherkyni podle určitého klíče (ten osvětlím v dalším příspěvku na tomto blogu, ve kterém vyhlásím výsledky.

 

Těším se na vaše e-maily a přeji hodně štěstí!

 

Anna Burdová

Anna Burdová

autorka

Je mi 34 let, ráda píšu, miluju zvířata a přírodu, knížky, svou práci a život – ani můj zrakový hendikep mi nebrání, abych si ho užívala ve všech jeho krásách. Přečíst si o tom můžete na mém blogu, nebo v mých knížkách, do kterých se snažím vnést všechno, co je mi milé. Nebo si o tom můžeme popovídat při autorském čtení či besedě. Více o mně ⇒

Se Světluškou jsme pokřtili kalendář na rok 2019. Kmotrem je Saša Rašilov

Ve čtvrtek 8. listopadu jsem měla tu čest zúčastnit se křtu kalendáře Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška.  Číst více ⇒

Knížka, která dětem prozradí, kdo v přírodě čaruje

Jedná se o soubor dvanácti pohádek, které popisují různé přírodní děje, které kolem sebe můžeme pozorovat od jara do zimy.Číst více ⇒

Osobní knihy letí! Děti milují knížky, v nichž jsou hlavními hrdiny, říká vydavatelka Mirka Urbánková

Ještě před takovými deseti lety se mluvilo o tom, že děti málo čtou. Situace se naštěstí změnila a i mezi dětmi dnes najdete nemálo knihomilů.Číst více ⇒

Pin It on Pinterest

Share This