Jak jsem několikrát avizovala na svém Facebooku a Instagramu, mám pro vás (nebo lépe řečeno pro vaše děti) vánoční soutěž v podobě nadílky tří knižních balíčků. Tak pojďme hned na první kolo, to mikulášské!

 

Na úvod předesílám, že pod pojmem „velká vánoční soutěž“ myslím tři soutěže, které proběhnou v následujících třech týdnech. V každé z nich je jedna cena, a to balíček tří dětských knížek. Zúčastnit se můžete jednoho kola, dvou, ale klidně i všech tří kol.

 

Jednotlivá kola probíhají v následujícím časovém harmonogramu:

  1. kolo, tzv. Mikulášské – startuje 28. listopadu 2021 a uzávěrka je v sobotu 4. prosince 2021 (k půlnoci).
  2. kolo, tzv. Dixinčin dárkový balíček, vyhlásím 5. prosince 2021 a uzávěrka bude opět následující sobotu 11. prosince 2021.
  3. kolo bude ryze vánoční a odstartuje 12. prosince 2021 a ukončíme ho 18. prosince 2021, aby výherci balíček stihnul dorazit do Štědrého dne.

 

A jaké jsou ceny?

  • V 1. kole můžete vyhrát knižní novinku, kterou jsem ve spolupráci s malířkou Ivanou Pavlišovou vytvořila pro radost dětem i dospělým – „Skřítci Radostníčci a veselé čarování“. Svou knížkou „Kouzelné karamelky na dobrou noc“ (i s vlastním podpisem) přispěla autorka Kateřina Kubalová a třetí krásnou knížku, „Tajemství dědečkova deníku“, věnovala spisovatelka Martina Boučková.
  • Ve druhém kole můžete vyhrát opět knížky našeho spisovatelského trojlístku – mou letošní novinku „Klárka a vodicí pes Daisy“, dále humornou knížku „Terka, Bětka a prímabábrlína“ od Kateřiny Kubalové a „Já a Anastázie“ od Martiny Boučkové.
  • No a ve třetím kole budou ve hře hned dvě moje knížky: „Bětka a Vojtíšek – Jak se těšili na Ježíška“ a „Kdo v přírodě čaruje“. Trojici pak naplní bojácný myšák „Plašmyška“ od Kateřiny Kubalové.

 

No a teď už k prvnímu kolu!

Zadání je jednoduché. Níže naleznete k poslechu a případnému stažení ukázku z knížky „Bětka a Vojtíšek – Jak se těšili na Ježíška“, kterou jsem loni načetla pro jeden díl svého podcastu. Na základě poslechu můžou děti namalovat nebo nakreslit nějakou scénku z ukázky – jak si Bětka s Vojtíškem hrají, jak pomáhají mamince s cukrovím nebo výjev z pohádky o tanečnici z kávové pěny… Nechám na každém umělci.

Komu by nepřicházela inspirace na vlastní dílo, ten může omalovat obrázek přímo z knížky o Bětce a Vojtíškovi, jehož autorkou je ilustrátorka Petra Šolcová.

No a vaším úkolem, milí rodiče, prarodiče, pedagogové, tety  a strejdové…, je poslat oskenovaný nebo prostě mobilem vyfocený obrázek na e-mail info(a)aburdova.cz, a to do soboty 4. prosince 2021, nejpozději do 23:59 hodin. Do e-mailu, prosím, uveďte křestní jméno autora a jeho věk.

Z došlých obrázků pak vzejde vítěz, jehož jméno uvedu při vyhlášení druhého kola 5. prosince 2021.

 

Nuže, směle do toho a zatím vám přeji krásný předvánoční čas!

Audioukázka k soutěži

o Anna Burdová | Bětka a Vojtíšek - Jak se těšili na Ježíška

Pin It on Pinterest

Share This