Utíká to jako voda a druhý soutěžní týden je za námi. Poslední kolo startuje právě dnes a do soboty 18. prosince můžete s dětmi řešit další úkol.

 

V první řadě se ale sluší uvést výherkyni 2. kola. Vodicí fenka Dixie pošle balíček z knížek „Klárka a vodicí pes Daisy“, „Já a Anastázie“ a „Terka, Bětka a Prímabábrlína“ slečně Annabell (7 let), která v doplňovačce správně vyluštila tajenku – PERNÍČKY.

Srdečně s Dixinkou gratulujeme a děkujeme Annabell a dalším soutěžícím za účast! A podotýkám, že všichni účastníci kol předešlých se mohou zapojit i do toho následujícího.

 

Cena 3. kola – knižní balíček pod stromeček

 

Zadání soutěže:

  • Snad se nebudete zlobit, když využiji obrázku z minulého kola, na kterém jste měli najít pět rozdílů. Tohoto úkolu totiž využil jen jeden soutěžící, kterého proto automaticky zařazuji do slosování v dalším kole, a dávám příležitost ostatním, aby si to taky vyzkoušeli. Navíc věřím, že je to v předvánočním shonu rychlý a jednoduchý úkol.
  • Níže připojuji obrázek typu NAJDI 5 ROZDÍLŮ. Jedná se o titulní stranu mé knížky „Natálka a svět vzhůru nohama“, na které jsem udělala pět změn. Napište mi do kontaktního formuláře pod obrázkem, jaké rozdíly jste s dětmi našli – stačí jedním slovem, např. kytka na okně, lustr atd. (tyhle rozdíly tam samozřejmě nejsou, uvádím jen pro ilustraci).
  • Odpovědi posílejte nejdéle do soboty 18. prosince 2021 (23:59 hod.). Výherce uveřejním v aktualizaci tohoto příspěvku v neděli 19. prosince 2021 a budu se snažit odeslat výhru příští pracovní den, aby byla šance, že dorazí do Štědrého dne.

Soutěž skončila, kontaktní formulář byl odstraněn.

Pin It on Pinterest

Share This