302862056976104

Bětka a Vojtíšek:
Jak se těšili na Ježíška

Bětka a Vojtíšek se nemohou dočkat. Brzy začnou Vánoce! Vojtíšek má ale velkou starost. Nebude Ježíškovi vadit, že mu dopis s prosbou o dárky nenapsal, ale nakreslil? A kdo je tajemná Barbora, která se ohání metličkou? Mikuláše, čerta a anděla už znají, ale letos trošičku zlobili. Bude lepší pojistit se a sestrojit na čerta past. Bětka zase dumá nad tím, jak dopadne Štědrý den, který budou trávit u tety v Jilemnici. Co když je tam Ježíšek nenajde?

Humorné a laskavé vyprávění o předvánočním čase, ve kterém si děti i dospělí připomenou zvyky, tradice i kouzelnou atmosféru, které k nejmilejším svátkům v roce patří.

 

Ilustrace: Petra Šolcová

Kde knížku koupit?

Knížku seženete ve kterémkoli internetovém knihkupectví. Objednat si ji můžete i přímo ode mě a rovnou si napsat o věnování (viz formulář níže).

Ukázky z knížky

Hodnocení čtenářů

Ještě jednou moc děkujeme za nádhernou knížku! Kluci si ji zamilovali a já taky, má nádherné obrázky i příběh, budeme ji číst každé Vánoce.
Maminka Jeníčka a Vašíčka

Zdroj: Facebook Bětka a Vojtíšek

Sbírám vánoční dětské knihy. Každý rok na začátku podzimu s dcerkou netrpělivě čekáme, jaké vyjdou. Letos to byli Bětka s Vojtíškem. A byly to moc pěkné chvíle strávené s touto knihou, čtené za tmy, jen s pár světýlky a svíčkami. Obě dvě jsme si čtení moc užily. Kniha zobrazuje obyčejné současné české Vánoce, neopomene zmínit i pár zvyků, které k tomu to období patří. Prostě pěkná dětská vánoční kniha. Všem doporučuji!
Agatha

Zdroj: DatabazeKnih.cz

Prosinec máme ve školce nabitý různými činnostmi a úkoly. Bylo krásnou náhodou, za kterou jsem moc vděčná, že jsem v tomto čase mohla knížku „Bětka a Vojtíšek – Jak se těšili na Ježíška“ přinést i do naší školky. Text se vyznačuje jemným laskavým humorem a je umocněn pěknými ilustracemi. Věřte, že i po Vánocích bude knížka pro děti zajímavá a čtivá, třeba už jen jako vzpomínka na něco moc hezkého, či pro několik pohádek, které maminka v knize vypráví svým dětem Bětušce a Vojtíškovi.
paní učitelka z MŠ Sluníčko

Zdroj: recenze na VašeDěti.cz

Facebook knížky

Více ukázek, soutěže o knížku, informace o autorských čteních a dalších akcích, najdete na FB stránce „Bětka a Vojtíšek: Jak se těšili na Ježíška“.

 

Přidejte se k fanouškům!

 

Chcete knížku s věnováním a podpisem autorky?
Napište si o ni!

 

Cena knížky s věnováním a podpisem je 219 Kč.

Poštovné je 65 Kč. Platbu lze provést výhradně předem, převodem na bankovní účet.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobnosti.

Pin It on Pinterest

Share This