302862056976104

Besedy, autorská čtení | Anna Burdová

Nabízím besedy a autorská čtení pro knihovny, školy (mateřské, základní i střední), domovy pro seniory, zájmové kluby a další instituce. Témata besed jsou rozmanitá a jejich formu vždy přizpůsobuji publiku.

 

Autorské čtení

 

Mé knížky jsou určené zejm. dětem předškolního a mladšího školního věku, proto jsou autorská čtení vhodná spíše pro mateřské školy a I. stupně základních škol.

 

 

Čtení je možné spojit s besedou, autogramiádou a prodejem mých knížek za zvýhodněnou cenu.

 

Besedy/workshopy na téma…

 

  • Práce spisovatele aneb Jak vzniká knížka: Povídání ze zákulisí mé „tvůrčí dílny“ i z práce literární redaktorky – jak se píše knížka, jak z autorského rukopisu vzniká kniha, fungování literárních agentur, práce nakladatelství, jak se knížka dostává na knižní pulty atd.

 

  • Život nevidomých: Autentické povídání o tom, co obnáší život člověka se zrakovým hendikepem, jaké pomůcky zrakově postižení používají, jak se vzdělávají a jak pracují atd.

 

  • Vodicí psi – jak vypadá výchova, výcvik a práce vodicích psů: Tento program je v přípravě, první přednášky na toto téma bude možné realizovat přibližně od  dubna 2020, kdy vás budu moci navštívit s vlastním čtyřnohým průvodcem.

 

Délka autorských čtení a besed je pro dětské publikum 45 minut, pro „větší“ posluchače 60 až 90 minut. V případě zájmu zahrnuje prodej mých knih za zvýhodněnou cenu a autogramiádu. V případě škol je možné domluvit se na dvou až třech besedách/workshopech pro více tříd v jednom dni.

 

Cena

 Besedy a workshopy jsou placené. Přesnou cenu stanovím na základě poptávky.

Kontaktní formulář

Máte-li zájem o besedu či autorské čtení, uveďte, prosím, jakou organizaci zastupujete, kde sídlí, jaké cílové skupině bude program určen (děti, senioři, zaměstnanci…)  a navrhněte přibližný termín, kdy byste chtěli akci uskutečnit.


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobnosti.

Ochrana proti spamu. Opište, prosím, kód: captcha

Pin It on Pinterest

Share This