fbpx 302862056976104

Ceník služeb | Anna Burdová

Orientační ceník pro služby v oblasti copywritingu a obsahového marketingu.

Vážení zákazníci a zájemci,

níže uvedené ceny slouží vaší orientaci, je však nutné vzít v úvahu, že každá zakázka a projekt má svá specifika, která je třeba vzít při tvorbě ceny v úvahu. Zejm. co se ceny copywritingu týče, v tomto případě lze účtovat buď hodinovou sazbu, nebo sazbu za normostranu – v závislosti na náročnosti tématu a na tom, bude-li daná práce vyžadovat rešerše a studium materiálů.

Z těchto důvodů dávám přednost osobní konzultaci, během které si ujasníme parametry spolupráce a následně se dohodneme na ceně. Proto prosím využijte kontaktní formulář níže, abychom se mohli domluvit na dalším postupu.

Doplňkové služby:

  • Vyhledání/zajištění fotografií – mohu domluvit vytvoření fotografií či jiných grafických materiálů přímo u grafiků, příp. na žádost klienta vyhledat vhodné fotografie na internetu. Cenu určí fotograf/grafik nebo sám klient (je možné např. vyhledat fotky s otevřenou licencí, jsou-li dostupné.
  • Jazyková korektura – v případě zájmu o bezchybné texty v českém jazyce mohu zajistit jazykovou korekturu. Cenu stanoví korektor.

Zajištění doplňkových služeb se účtuje hodinovou sazbou.

 

Jak fakturuji

U nových zákazníků po jistých zkušenostech preferuji uhrazení zálohy. Tu pak samozřejmě odečítám od konečné ceny zakázky. U stávajících zákazníků dle dohody fakturuji po dokončení zakázky, nebo (při dlouhodobé spolupráci) v určitém časovém rozmezí (např. jednou měsíčně).

Nejsem plátcem DPH.

Neváhejte si napsat o nezávaznou cenovou nabídku nebo požádat o termín konzultace.


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobnosti.

Ochrana proti spamu. Opište, prosím, kód: captcha

Pin It on Pinterest

Share This