Ceník služeb | Anna Burdová

Orientační ceník pro služby v oblasti copywritingu a obsahového marketingu.

Vážení zákazníci a zájemci,

níže uvedené ceny slouží vaší orientaci, je však nutné vzít v úvahu, že každá zakázka a projekt má svá specifika, která je třeba vzít při tvorbě ceny v úvahu. Zejm. co se ceny copywritingu týče, v tomto případě lze účtovat buď hodinovou sazbu, nebo sazbu za normostranu – v závislosti na náročnosti tématu a na tom, bude-li daná práce vyžadovat rešerše a studium materiálů.

Z těchto důvodů dávám přednost osobní konzultaci, během které si ujasníme parametry spolupráce a následně se dohodneme na ceně. Proto prosím využijte kontaktní formulář níže, abychom se mohli domluvit na dalším postupu.

Také chci upozornit, že si projekty, na kterých budu spolupracovat, pečlivě vybírám. Neberte to, prosím, jako nějakou pózu nadřazenosti. Za léta své praxe jsem zjistila, že člověk může dobře dělat jen práci, která ho baví, práci na věcech, jimž porozumí a které jsou v souladu s jeho přesvědčením a ve spolupráci s lidmi, s nimiž si takříkajíc sedne. Je to tak nejlepší pro obě strany a v důsledku i pro produkt a vašeho zákazníka

Doplňkové služby:

  • Vyhledání/zajištění fotografií – mohu domluvit vytvoření fotografií či jiných grafických materiálů přímo u grafiků, příp. na žádost klienta vyhledat vhodné fotografie na internetu. Cenu určí fotograf/grafik nebo sám klient (je možné např. vyhledat fotky s otevřenou licencí, jsou-li dostupné.
  • Jazyková korektura – v případě zájmu o bezchybné texty v českém jazyce mohu zajistit jazykovou korekturu. Cenu stanoví korektor.

Zajištění doplňkových služeb se účtuje hodinovou sazbou.

 

Jak fakturuji

U nových zákazníků po jistých zkušenostech preferuji uhrazení zálohy. Tu pak samozřejmě odečítám od konečné ceny zakázky. U stávajících zákazníků dle dohody fakturuji po dokončení zakázky, nebo (při dlouhodobé spolupráci) v určitém časovém rozmezí (např. jednou měsíčně).

Nejsem plátcem DPH.

Neváhejte si napsat o nezávaznou cenovou nabídku nebo požádat o termín konzultace.


    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobnosti.

    Ochrana proti spamu. Opište, prosím, kód: captcha

    Pin It on Pinterest

    Share This